קצת עליי

היי, אני סיגל, אמא לארבעה, בת זוג לאחד והיחיד, רואת חשבון במקצועי משפצת רהיטים בנשמתי, חוץ מזה גם שחקנית כדורשת לעת מצוא, כמו כולן מנסה וגם מצליחה ללהטט בין כל הכדורים .

אני כאן בעיקר בשביל עצמי אבל אשמח מאוד אם תצטרפו, תוכלו למצוא כאן, הגיגים, נוסטלגיה, מתכונים וגם פוסטים בנושאים מיסויים לעצמאים וגם לשכירים.

wazw

לי ולוויז (אתם יודעים המערכת הזו שמובילה אותנו בדרכים) יש מערכת יחסים מאוד מורכבת .

עד אתמול לא נתתי דעתי על כך, אבל אתמול , בנסיעה שבה הצטרפה אליי טרמפיסטית ולאחר ששמעה את החד שיח שלי עם הוויז (בעיקר גידופים לפעמים גם מחמאות) היא הפנתה את תשומת לבי לכך.

ואני , אני התחלתי לנתח את מערכת היחסים הזו.

בעבר טרום ימי הוויז חששתי לצאת לדרכים. חוש הכיוון שלי אינו מהמחודדים וכל תכנון נסיעה למקום חדש גרר בעקבותיו כאבי בטן וחששות, הכנות מראש , ברורים , מפות וכל דבר שיקל עלי את ההגעה למחוז חפצי.

והנה בא אחד אהוד שבתאי והמציא מבחינתי את המצאת המאה , מערכת שמדריכה אותי שלב אחרי שלב איך להגיע לכל מקום שרק ארצה .

חסל סדר החששות, המפות והברורים, התאהבתי בוויז וכבחורה מאוהבת ראיתי בהתחלה רק את היתרונות של חברי החדש (חייבת להודות שיש הרבה יתרונות).

עם הזמן ובילויינו המשותפים יחד גיליתי שחברי החדש והאהוב אינו מושלם כפי שחשבתי, גם לו יש מגרעות .

גיליתי שלעיתים הוא אינו יציב ואינו דבק במילתו , הוא יכול לומר לי למשל "עוד מאתיים מטר הצמד לנתיב הימני" אז אני נצמדת לנתיב הימני אבל אז פתאום ללא הכנה מוקדמת הוא ישנה את דעתו ויאמר לי "פני שמאלה" אבל אני בנתיב הימני איך אני אמורה לפנות שמאלה למען השם?

מגרעת נוספת שגיליתי היא שאיני יכולה לסמוך עליו בעיניים עצומות כי לעיתים באמצע מקום נידח שאין לי מושג איך הגעתי אליו ואיך אני חוזרת ממנו , הוא מודיע לי החבר הזה שלי ש"אין קליטת ג'י פי אס" , נפלא!!! מה אני אמורה לעשות עכשיו????

עוד גיליתי שהוא יכול להיות שתקן, וזה קשה… אם יש נניח עשרה קילומטר עד הפניה הבאה הוא יכול לשתוק כל תשעת הקילומטרים הבאים וכשהוא שותק אני נלחצת שמא לא עשיתי משהו כמו שצריך.

אבל הכי הכי אני שונאת את הצליל שהוא עושה כשאני לא ממלאת בדיוק אחר הוראותיו , צליל חישוב מסלול מחדש, זה הצליל שמודיע לי שלא הייתי בסדר ועכשיו החבר שלי צריך לטרוח עוד קצת וגורם לי להרגיש הרבה אשמה ועצבים בעיקר בגלל שכנראה טעיתי בדרך.

בקיצור אין ספק שהוויז הקל על חיי אבל עם הזמן למדתי לקחת בערבון מוגבל את יכולותיו של הוויז וגם כשאני יוצאת לדרך איתו , אני יוצאת עם הכנה מוקדמת ולא סומכת רק עליו.

 

 

 

 

17 תגובות

 1. אני ממש מבינה אותך. גם לי יש מערכת יחסים איתו:) אני אישית לא סומכת עליו לגמרי אחרי שקלטתי בכמה מקרים שאין לו אבחנה פוליטית בטחונית לבחור. מה הכוונה? תמיד הוא יבחר בדרך הכי קצרה ולעיתים יכוון אותך למקומות שבהם תצאי משם בחתיכות אחרי לינץ׳ אז תמיד צריך לבדוק אותו… אבל חוץ מזה… איך חיינו בלעדיו איך? מישהו זוכר?! אני הייתי מתקשרת לאבא שלי והוא היה הווייז האנושי:) יופי של פוסט

 2. יקירתי,
  את במקצועך ובאישיותך המדהימה מזכירה לי את הוויז. את יודעת להוביל את כולנו לחוף מבטחים ומחשבת את המסלול מחדש.
  המשיכי לכתוב ולתבל את חיינו בהומור.
  אוהבתותך❣

 3. אני בעד הווייז על אף המגרעות. ידעת שיש אפשרות לבחור מקהלת בנים שתשיר לך את ההוראות (באנגלית בלבד)? זה קורעעע, נסי. טוב להכניס הומור לקשר…

 4. סיגל, אלופת על חלל! קראתי , צחקתי ונהנתי להנהן במקומות בו הבנתי לגמרי למה את מתכוונת:) תמשיכי ככה את על הגל והכתיבה זורמת וכיפית

 5. ואת הקולות שהוא משמיע כשחל עיכוב בשעת ההגעה בשל פקק בלתי נסבל? איך את עם הקולות האלה? 🙂
  אחלה פוסט.
  אין ספק שי הרבה מגרעות ל WAZE אבל לפעמים הוא מושיע אמיתי 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אותך

הצהרת נגישות

בעלת האתר (רו״ח סיגל מולקונדוב) שמה לעצמה כמטרה לאפשר חווית גלישה מיטבית לכלל הגולשים באשר הם.

על אף האמור לעיל, יתכן כי דפים מסוימים באתר טרם הונגשו או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי הולם עבורם. במידה ונתקלת במצב כאמור הנך מוזמן להביא את העניין לידיעתה של בעלת האתר. בעלת האתר מצרה על אי-הנעימות שעשויה להיגרם עקב כך וממשיכה במאמציה לשיפור הנגישות ואיכות הגלישה מתוך מחויבות כנה ואמיתית לכלל ציבור הגולשים.

ניתן ליצור קשר עם בעלת האתר לפי פרטי ההתקשרות המופיעים באתר,
וגם ישירות כאן בלינק.

דילוג לתוכן