קצת עליי

היי, אני סיגל, אמא לארבעה, בת זוג לאחד והיחיד, רואת חשבון במקצועי משפצת רהיטים בנשמתי, חוץ מזה גם שחקנית כדורשת לעת מצוא, כמו כולן מנסה וגם מצליחה ללהטט בין כל הכדורים .

אני כאן בעיקר בשביל עצמי אבל אשמח מאוד אם תצטרפו, תוכלו למצוא כאן, הגיגים, נוסטלגיה, מתכונים וגם פוסטים בנושאים מיסויים לעצמאים וגם לשכירים.

פוסט על נתינה פח ובוב ספוג

אני אוהבת לתת, אולי זה לא מדוייק , אני אוהבת לעזור, נשמע מתייפייף אבל באמת, אחד הדברים שיכולים לגרום לי סיפוק זה לשמוע או להבין שמשהו שעשיתי גרם באיזשהו אופן לפחות רגע של שמחה או אושר אצל האחר.

ולמה אני משתפת אתכם בזה?

אז לפני לא מעט חודשים נתקלתי בפוסט בפייס שמראה פחים, כמו הפחים הירוקים בישראל אבל בדמויות מצוירות .

כרגיל , מזל שור, זוכרות , עקשנית מה שנכנס לראש לא יוצא החלטתי שגם הפח הפרטי שלי יהפוך לפח כזה, מכיון שזמן הוא מצרך די נדיר אצלי, לקח קצת זמן, בינתיים חשבתי, תכננתי ושיתפתי את בתי המוכשרת בתוכניות ובסוף פרוייקט פח יצא אל הפועל הכנסתי את הפח לחצר, שטפתי אותו צבעתי בצבע מקשר, ידעתי את כל בני המשפחה שאת הזבל יש לשים בפח של השכן, יום אחד צבענו את הרקע ולמחרת בתי היקרה ציירה את מה שעינכן רואות-

2015-11-29 23.39.00

ואיך זה קשור לפתיח? החיוכים שהפח מעלה על פני האנשים שרואים אותו, שלא לדבר על הילדים , שמתלהבים -מתכון בדוק לשיפור מצב הרוח.

פח אחד ירוק שמסב הרבה רגעי הנאה להרבה אנשים.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אותך

קיץ גדול/ג'ניפר ויינר

הסופרת בג'ניפר ויינר ניתקלתי לראשונה (או לפחות חשבתי שזה לראשונה) כשקראתי את הספר שלה "זה שאוהבים" ספר חמוד מאוד, על שני ילדים מרקעים שונים לחלוטין

קרא עוד »
דילוג לתוכן