קצת עליי

היי, אני סיגל, אמא לארבעה, בת זוג לאחד והיחיד, רואת חשבון במקצועי משפצת רהיטים בנשמתי, חוץ מזה גם שחקנית כדורשת לעת מצוא, כמו כולן מנסה וגם מצליחה ללהטט בין כל הכדורים .

אני כאן בעיקר בשביל עצמי אבל אשמח מאוד אם תצטרפו, תוכלו למצוא כאן, הגיגים, נוסטלגיה, מתכונים וגם פוסטים בנושאים מיסויים לעצמאים וגם לשכירים.

פוסט על נתינה פח ובוב ספוג

אני אוהבת לתת, אולי זה לא מדוייק , אני אוהבת לעזור, נשמע מתייפייף אבל באמת, אחד הדברים שיכולים לגרום לי סיפוק זה לשמוע או להבין שמשהו שעשיתי גרם באיזשהו אופן לפחות רגע של שמחה או אושר אצל האחר.

ולמה אני משתפת אתכם בזה?

אז לפני לא מעט חודשים נתקלתי בפוסט בפייס שמראה פחים, כמו הפחים הירוקים בישראל אבל בדמויות מצוירות .

כרגיל , מזל שור, זוכרות , עקשנית מה שנכנס לראש לא יוצא החלטתי שגם הפח הפרטי שלי יהפוך לפח כזה, מכיון שזמן הוא מצרך די נדיר אצלי, לקח קצת זמן, בינתיים חשבתי, תכננתי ושיתפתי את בתי המוכשרת בתוכניות ובסוף פרוייקט פח יצא אל הפועל הכנסתי את הפח לחצר, שטפתי אותו צבעתי בצבע מקשר, ידעתי את כל בני המשפחה שאת הזבל יש לשים בפח של השכן, יום אחד צבענו את הרקע ולמחרת בתי היקרה ציירה את מה שעינכן רואות-

2015-11-29 23.39.00

ואיך זה קשור לפתיח? החיוכים שהפח מעלה על פני האנשים שרואים אותו, שלא לדבר על הילדים , שמתלהבים -מתכון בדוק לשיפור מצב הרוח.

פח אחד ירוק שמסב הרבה רגעי הנאה להרבה אנשים.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אותך

הצהרת נגישות

בעלת האתר (רו״ח סיגל מולקונדוב) שמה לעצמה כמטרה לאפשר חווית גלישה מיטבית לכלל הגולשים באשר הם.

על אף האמור לעיל, יתכן כי דפים מסוימים באתר טרם הונגשו או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי הולם עבורם. במידה ונתקלת במצב כאמור הנך מוזמן להביא את העניין לידיעתה של בעלת האתר. בעלת האתר מצרה על אי-הנעימות שעשויה להיגרם עקב כך וממשיכה במאמציה לשיפור הנגישות ואיכות הגלישה מתוך מחויבות כנה ואמיתית לכלל ציבור הגולשים.

ניתן ליצור קשר עם בעלת האתר לפי פרטי ההתקשרות המופיעים באתר,
וגם ישירות כאן בלינק.

דילוג לתוכן