קצת עליי

היי, אני סיגל, אמא לארבעה, בת זוג לאחד והיחיד, רואת חשבון במקצועי משפצת רהיטים בנשמתי, חוץ מזה גם שחקנית כדורשת לעת מצוא, כמו כולן מנסה וגם מצליחה ללהטט בין כל הכדורים .

אני כאן בעיקר בשביל עצמי אבל אשמח מאוד אם תצטרפו, תוכלו למצוא כאן, הגיגים, נוסטלגיה, מתכונים וגם פוסטים בנושאים מיסויים לעצמאים וגם לשכירים.

ברוכים הבאים לבלוג שלי

בלוג, את רוצה לכתוב בלוג? ממתי נהיית סופרת?

בפעם היחידה שניסית לכתוב יומן זה נגמר אחרי שלושה ימים בערך וחוץ מזה בלוג הוא חשיפה איך אדם סגור כמוך יכול להיחשף שלא לדבר על ההתחייבות בבלוג והזמן שהוא דורש לא בדיוק מתאים לחיים האינטנסיביים שלך עם ארבעה ילדים שאת מגדלת כמעט לבד, בעל, בית , עסק עצמאי ותובעני. איך?

זה בערך השיח שלי עם עצמי מזה תקופה, מאז בעצם שהתחלתי לחשוב על בלוג.

כבת מזל שור הידועה בעקשנותה , לטוב ולרע, הרעיון נכנס ולא יצא ועם כל הקשיים החלטתי ליישמו , אז תכירו ,אני סיגל מולקנדוב,  בת 46 נשואה, אמא לארבעה ילדים מקסימים כמובן (אתם מכירים אמא שלא חושבת שהילדים שלה מקסימים?) רואת חשבון במקצועי ומשפצת רהיטים בנשמתי.

כרואת חשבון וגם כבן אדם אני נוהגת ,"לעשות חשבון" תרתי משמע, ללקוחות, למשפחה, לילדים,

לכל העולם כמעט.

הבלוג שלי, הוא המקום שבו אני לא עושה חשבון ומשחררת, כותבת על כל העולה במוחי, הגיגים, חוויות, עצב, כעסים , ילדים , יצירות ואפילו מתכונים, למרות שהמטבח אינו התחום שלי הוא הופך להיות כזה  כשהוא מתחבר עם מתכונים נוסטלגיים.

אז אם את אשה, אמא, יוצרת ובעיקר אם את חיה בארץ הזו את מוזמנת לקרוא , להגיב וגם לשתף.
סיגל

img-20160726-wa0009

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פוסטים נוספים שאולי יעניינו אותך

הצהרת נגישות

בעלת האתר (רו״ח סיגל מולקונדוב) שמה לעצמה כמטרה לאפשר חווית גלישה מיטבית לכלל הגולשים באשר הם.

על אף האמור לעיל, יתכן כי דפים מסוימים באתר טרם הונגשו או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי הולם עבורם. במידה ונתקלת במצב כאמור הנך מוזמן להביא את העניין לידיעתה של בעלת האתר. בעלת האתר מצרה על אי-הנעימות שעשויה להיגרם עקב כך וממשיכה במאמציה לשיפור הנגישות ואיכות הגלישה מתוך מחויבות כנה ואמיתית לכלל ציבור הגולשים.

ניתן ליצור קשר עם בעלת האתר לפי פרטי ההתקשרות המופיעים באתר,
וגם ישירות כאן בלינק.

דילוג לתוכן